درباره ما

ما به عنوان یکی از اولین شرکت‌های آماری و داده‌برداری کار خود را با هدف انجام کارهای آماری و تجزیه و تحلیل داده‌ها در بهبود وضعیت ترافیکی تهران بزرگ در سال 1383 کار خود را آغاز کردیم.

سازمان حمل و نقل و ترافیک تهران بزرگ به عنوان متولی اصلی در امور ترافیکی و حمل و نقل کالا در آن زمان بزرگترین مشتری بالقوه شرکت آتیه سازان آرمین بود. علاوه بر سازمان ترافیک، چند نمونه دیگر از کارهای ما نیز به شرح زیر بودند:

  • مطالعه، پایش و آماده سازی اطلاعات حمل و نقلی و معابر شهری تهران و قم
  • مطالعه، پایش و آمار گیری اطلاعات تاکسی رانی شهر تهران
  • مطالعه، پایش و آماده سازی اطلاعات سیستم‌های جابه جایی داخل شهری، از جمله BRT و مترو

 

کم کم و با ظهور هوش‌مصنوعی، و استفاده کاربردی از آن در صنعت و الگوریتم‌های به‌روز و سخت‌افزارهای قوی‌تر و خودکار سازی کارها، شرکت آتیه سازان آرمین نیز همگام با تکنولوژی روز و با استفاده از علم داده، به ادامه کار خود در این حوزه مبادرت ورزید.

امروزه و با توجه به نیاز روزافزون شرکت‌ها به تحلیل داده‌های عظیم موجود، شرکت آتیه سازان آرمین قدم در راه جدید گذاشته و تحلیل‌گران شرکت با پردازش اطلاعات سازمان‌ها جهت یافتن هوشمندانه‌ترین استراتژی فروش، تجزیه و تحلیل وضع موجود، پیش‌بینی و ارائه راه‌حل‌های قیمت گذاری و… به سازمان‌ها و شرکت‌ها در تصمیم‌گیری‌های استراتژیک کمک می‌کنند.

———————————————- ماموریت آتیه سازان آرمین ———————————————-

تعهد به ارائه خدمات با برترین کیفیت و توجه ویژه به پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش از ویژگی هایی هستند که آتیه سازان آرمین را از رقبایش متمایز می سازد. بهره مندی از فناوری روز،کارکنان متخصص و متعهد بزرگترین دارایی های شرکت در محورهای تولید، ارائه محصولات و خدمات به شمار می آیند. در این راستا، سلامت کاری و تلاش به منظور ارتقا برند، توسعه، رشد و سودآوری همواره سرلوحه ی فعالیت های شرکت قرار داشته است.

———————————————- چشم انداز آتیه سازان آرمین ———————————————-

شرکت اصلی ما در تهران در خال خاضر بر روی چندین پروژه و قرارداد در بخش‌های بهداشت، خدمات و خرده‌فروشی کار می کند . با گسترش فعالیت در کانادا، این شرکت به بازار های آمریکای شمالی دسترسی پیدا خواهد کرد، جایی که می تواند خدمات خود را به بازاری عظیم ارائه دهد.

اکنون و در سال 2022 میلادی، با افتخار گشایش شعبه جدید خود در Barrie کانادا را جشن گرفته و اعلام می‌کنیم تا شرکت اصلی ما در تهران علاوه بر مشاوره و پشتیبانی شرکت کانادایی، حمایت مالی لازم را نیز برای شعبه کانادا مهیا خواهد کرد.

چشم‌انداز آتیه سازان آرمین، گسترش تجارت و ورود به بازارهای جهانی از طریق بازار هدف آمریکای جنوبی می‌باشد.

———————————————- چارت سازمانی آتیه سازان آرمین ———————————————-

PARENT COMPANY’S KEY TEAM MEMBERS